#ContactForm1 { display: none ! important; }

2017 m. birželio 2 d., penktadienis

Show off Life ARBA kas slepiasi už spalvotų paveikslėlių

show off life
instagram
Ar ir jūs turite "show off" gyvenimą? Na, instagram'e, tinklaraščių platformoje ar visų, turbūt, geriausiai pažįstamame Facebook'e. Išpūtėte akis ir jau norite sakyti NE?! Pagalvokite. Ramiai ir nuoširdžiai atsakykite, bent jau sau... Visos tos nuotraukos, kuriose daug šypsenų, juoko ir šėlsmo, kelionės aplink pasaulį, o gal Lietuvos ribose, draugų kompanijos, skanus maistas, augintiniai, laimingi vaikai, dar laimingesni sutuoktiniai, beprotiškai įsimylėjusios porelės, gėlės, kalnai ir saulėlydžiai prie jūros. Ar tai TIKRAI vyksta kasdien?! Ar būtent taip atrodo JŪSŲ gyvenimas? Džiaugiuosi, jei atsakymas teigiamas ir dar labiau džiaugiuosi, jeigu pavyko išlikti sąžiningu prieš save ;)
Gražios, kokybiškos ir įdomios nuotraukos, kaip paveikslėliai, man yra tarsi savotiškas nusiraminimo, įkvėpimo ir idėjų, pagautų ore, ritualas. Gal kažkam tai atrodys laiko švaistymas, bet man šis užsiėmimas teikia pasitenkinimą, žadina kūrybiškumą, o kartais net pastūmėja vieno ar kito žingsnio įgyvendinimui. Aną vakarą eilinį kartą žiūrėdama vienas už kitą gražesnius paveikslėlius instagram'e nejučia pagalvojau: "Ar tai tikrai yra tikrasis žmonių gyvenimas?". Ar tai, ką matome tik dūmų užsklanda? Žiūrovams.
bad day
nothing is happening
Tiesa, matyt, slypi kažkur anapus tos dūmų užsklandos, bet vis dėlto, manau, kad dauguma instagramo paskyrų savininkų, tų tobulųjų paveikslėlių autorių, yra tiesiog eiliniai mirtingieji, kaip ir visi kiti. Neabejoju, kad ir jiems būna apsiniaukusių dienų, sudužusių lėkščių, murzinų ir nežinia ko rėkimu reikalaujančių vaikų, nepatenkintų sutuoktinių ir tikrai ne šampano burbuliukais putojančių įsimylėjėlių dienų... Nes tikras, realus gyvenimas - tai ne vien tik juoda ir balta. Tomis "lyg tyčia" dienomis, manau, nei vienam iš mūsų pirštai nespragteli fotoaparato mygtuko. Tiesiog. O kai kas nors kasdienybę vėl nudažo spalvotai, norisi visiems išrėkti, koks laimingas ir patenkintas esi. Tada daugiausiai ir spragsime tomis fotoaparato blykstėmis. O kam jomis spragsėti, jeigu su nieku tuo džiugesiu nepasidalinsi? Pats sau vienas vėl ir vėl peržiūrėsi užfiksuotus kadrus? Galimas, turbūt, ir toks variantas, bet žmogus, senokai pripažinta, yra sociali būtybė, kuriai, kad ir kaip norėtume tai paneigti, vis dėlto svarbūs kiti žmonės, jų nuomonės, požiūris. Ir ta sąvoka "socialiniai tinklai" - ne iš piršto laužta.
I/my ego/i'm great/in the first place
"Pasižiūrėję iš arčiau į žmonių užmačias ir siekimus, visur susidursime su jų brangiuoju AŠ, kuris visada išlenda į priekį" /I. Kantas/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą