#ContactForm1 { display: none ! important; }

2012 m. liepos 31 d., antradienis

Kas vyksta dirbtuvėse..?

Dirbtuvė - pagal LKŽ nurodoma, kaip "kokio specialaus darbo įmonė, dirbykla". Man šis žodis siejasi su idėjomis, nesvarbu apie ką jos - ar apie tai, kaip galima patobulinti varškės pyrago receptą, ar apie tai, kaip literatūriškai sudėlioti žodžius, norint išlieti plūstančias mintis, ar apie tai, kaip realybėje surikiuoti sapnuose besikeičiančius stiklo karoliukus, įvairias vėrimo priemones, sudėlioti detales, kad jos atgimtų gyvenimui! Dirbtuvė man - nenutrūkstama kūryba! Verdantis gyvenimas, kurio prieskoniai - neįtikėnamiausios idėjos.
Taigi, "blogo" sukūrimas - dar viena idėja, kuri tikiuosi pasiteisins. Šiais laikais turbūt kas antra mergina domisi rankų darbo papuošalais, neretai gamina pačios, atrodo nieko nenustebinsi... bet aš pažadu pasistengti! Noriu neperžengti per kažką, tiesiog kurti (ką dariau iki šiol) ir ta kūryba dalintis su Jumis. O prie kūrybos niekuomet nepamaišys gardaus pyrago receptas, ar įdomus straipsnis apie išvykas svetur, o gal tiesiog smagios kasdienybės trupiniai :)
Rašydama pirmą 'pasisakymą' čia jaučiuosi kaip pirmokė, kuriai skruostai kaista nuo nežinomybės, drovumo ir noro atrasti kažką naujo. Tas noras veda pirmyn!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą